Знаки на трасі мають бути як мінімум 25см в довжину або в діаметрі.
З метою визначення напрямку руху тільки одна сторона знаку має бути пофарбована у відповідний колір.
Знаки мають бути розміщені на відстані близько метра від краю траси на висоті від 60 до 120 см від поверхні траси.
Знаки мають бути помітними на максимально можливій відстані, як мінімум на відстані у 50 метрів.
На знаках, що призначені тільки для відповідного класу (класів), у самому центрі білими літерами має бути вказаний клас (класи) або довжина дистанції класу (класів). Інформація щодо подоланої дистанції має бути вказана чорними цифрами на білому знаку прямо над синім знаком.
Інформація щодо класів має бути добре помітною для спортсменів. Система знаків має бути роз’яснена на зборах гонщиків, що проходять напередодні перегонів. Інформація щодо відстані, що залишилася, має бути позначена чорними цифрами на білому знаку, розташованому прямо під синім знаком.
У їздових програмах спорту з собаками на трасах використовуються знаки червоного, синього, жовтого та білого кольору.
Червоні знаки (поворотні знаки, переважно круглої форми).
Червоні знаки мають бути встановлені на перетинах, розвилках і поворотах. Маркери мають бути встановлені на відстані близько 20 метрів до точки прийняття рішення, з боку траси, що збігається з напрямком повороту.
Аналогічно здійснюється розмітка траси на всіх “сліпих” поворотах.
Сині знаки (знаки прямого руху, переважно квадратної форми).
Сині знаки можуть бути розташовані з обох боків траси.
Сині знаки використовуються для позначення вірно обраного напрямку руху після повороту або перехрестя. Сині знаки мають бути розміщені на відстані близько 20 метрів після точки прийняття рішення і мають бути помітними при наближенні до точки прийняття рішення.
Сині знаки мають бути встановлені у наступних випадках:
1) на перехрестях і перетинах, якщо траса продовжується у прямому напрямку (знак має бути розміщений на відстані близько 20 метрів після перехрестя);
2) після повороту, який стосується тільки відповідного класу (класів) (знак з маркуванням класу, аналогічним поворотному червоному знаку);
3) після всіх перетинів, поворотів і “сліпих” кутів, які позначені червоними знаками;
4) за всією трасою через кожний повний кілометр. Як мінімум, через кожні п’ять кілометрів траси вони мають супроводжуватися знаками, на яких зазначена відстань, що пройдена та залишилася.
Жовті знаки (знаки привернення уваги, переважно трикутної форми).
Жовті знаки можна розміщувати з обох боків траси. Ці знаки позначають ділянку траси, де рекомендується знизити швидкість і підвищити уважність (крутий спуск, дуже різкий поворот тощо). Жовті знаки мають бути розміщені на відстані близько 20 метрів до складної ділянки.
В разі складності відповідного проміжку траси, на його початку мають бути розміщені два жовтих знаки на одному кріпленні. Закінчення складного проміжку має бути позначене одним жовтим знаком з червоним або чорним діагональним хрестом.
Жовті знаки мають бути роз’яснені на зборах лідерів команд або зборах гонщиків і зазначені на карті траси.
Знаки на контрольних пунктах.
Контрольні пункти позначаються прямокутними білими знаками з чорними літерами.
Інші знаки.
Кінець стартового коридору має бути позначений знаками обабіч траси.
Білий знак має бути встановлений на початку фінішного коридору із зазначенням відстані, що залишилася, для позначення початку зони “Без права на перевагу”.
Проміжки трас з неявним правильним напрямком можуть бути позначені додатковими знаками.
У разі проведення нічних етапів перегонів знаки мають містити світловідбиваючі елементи з мінімальним розміром 25 кв. см.
Інші види знаків дозволені лише за умови інформування гонщиків щодо них до початку перших стартів.